admin - "27 Ekim 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

Overwolf Full İndir


Overwolf, favori oyunlarınızı oynarken çok çeşitli ekstra özelliklerin tadını çıkarmanıza olanak sağlayan alternatif bir oyun arayüzüdür. kısaca: hiçbir olumsuz tarafını yaşamadan Steam’in en iyi taraflarını sunar.

Overwolf’da bulunan temel özellikler şüphesiz en iyi entegre edilmiş tarayıcı ve sohbet sistemi Valve istemcisi tarafından sunulanlarla aynıdır. Bu hizmetler sayesinde oyun oynarken bir tarayıcıyı ya da sohbet penceresini açabilirsiniz ve çalışmaya devam eder. Ek olarak, Overwolf’un sohbeti Skype, Facebook ve hatta Steam hesaplarıyla senkronize etmenize izin verir.

Bu temel özelliklerin yanısıra, Overwolf çok sayıda ek özelliği birleştirmenize olanak sağlayan düzgün bir uygulama mağazasına sahiptir. World of Craft ya da Day Z gibi belli başlı oyunlar için belirli araçlar sunmasının yanısıra Grooveshark ve Spotify gibi müzik oynatıcılar arasından da seçim yapabilirsiniz.

Bir diğer ilgi çekici özelliği ise Overwolf’un bilgisayarınızda bulunan onunla uyumlu bütün oyunları belirlemenize olanak sağlamasıdır. Uyumluluk listesi Smite, Hearthstone, FIFA World, the Assassin’s Creed saga, League of legends ve Robocraft gibi başlıkları da içerir.

Overwolf bütün oyunların elinde bulunması gereken çok kullanışlı bir ortak uygulamadır. ÖZellikle ücretsiz oynanan ünlü oyunlarla iyi çalışır.