admin - "12 Ekim 2023" - "Oyunlar, Simulasyon"

Outerra Anteworld Full İndir


Outerra Anteworld, üç boyutlu bir gezegensel motor ile bir video oyunu arasında, oyuncunun/kullanıcının istediği gibi tüm dünyaları ziyaret edebileceği, oluşturabileceği ve değiştirebileceği bir programdır. Ayrıntıyı takdir etmek için, çim bıçaklarına kadar yere yaklaşabilir veya gezegenin çevresini görmek için atmosferin üzerine çıkabilirsiniz.

Görüntülerde de görebileceğiniz gibi, Outerra Anteworld’deki grafikler diğer land generation oyunlarında görülen her şeyden çok uzaktır. Bir dizi fraktal algoritma ile motor, tüm bu bilgileri gerçek zamanlı olarak üretebilir ve kullanıcının nefes kesen sonuçlarıyla tam olarak öngördüğü gibi bir sahne yaratabilir.

Bu görsel ölçeklenebilirliğin en çarpıcı ayrıntılarından biri, yeterince güçlü bir bilgisayarınız varsa, çimlere bakmak ve kendinizi uzaya fırlatmak arasında herhangi bir gecikme yaşamayacağınızdır.

Dünya doğal güzelliklerine: dağların ve yamaçların üzerinden uçarak, plajlar ve çöller boyunca hareket ederek ya da yemyeşil ormanları keşfederek bakmanın yanı sıra, Outerra Anteworld, entegre edilmiş fizik motorları sayesinde kamyon, uçak veya helikopter gibi farklı araçları kullanmanıza da olanak tanır.

İklim ve atmosfer de dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Hava koşulları, örneğin bir dağ zirvesinde sahilde olduğu gibi olmayacaktır ve başka bir algoritma yağmur ve güneşi kontrol edecektir.

Outerra Anteworld bir ‘sandbox’tır ancak diğer eski sandbox’lar gibi değildir. Oyun belirli bir amaca sahiptir ve sadece bir video oyunu olarak kategorilendirmek zordur, ancak devasa ve muhteşem bir dünyada seyahat etmek her zaman büyüleyicidir.