admin - "12 Ağustos 2023" - "İnternet, Tarıyor, Web tarayıcıları"

Opera GX Full İndir


Opera GX, ünlü tarayıcıya alternatif bir tarayıcıdır. Bu kez, PC video oyunu oyuncularına hizmetler ve özellikler sunmaya odaklanmıştır. Her ne kdar bu versiyonu standart versiyonu ile temelde aynı olsa da, bu tarayıcı tamamen farklı bir ürün olarak değerlendirmemiz için yeterki kadar değişikliğe sahiptir.

Renkli ve şık estetiğinin ötesinde, Opera GX, özellikle içerik yayınlarken kullanışlı olabilecek şekilde çalışırken tarayıcının kaynak tüketimini sınırlamanıza yardımcı olabilecek CPU ve RAM kontrolleri gibi eşsiz özelliklere sahiptir. Aslında, örtüşen açılır pencere sekmelerinde video izlemenin yanı sıra bu tür bir uygulamaya yönelik olarak ayarlanan spot ışığı için tarayıcıya özel bir Twitch sekmesinin entegrasyonu açıkca görülebilir.

Opera GX, entegre edilmiş reklam engelleyici, bir VPN hizmeti ve WhatsApp ve Facebook Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarının web versiyonu gibi şirketin diğer ürünlerinin bazı özelliklerini paylaşır. Aslında, bir Opera kullanıcı hesabına sahipseniz bütün işaretçileriniz ve ayarlarınızı aktarabilirsiniz.

Opera GX, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanacak özellikler içeren tamamen özelleştirilmiş bir tarama deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için kesinlikle ilgi çekici bir araçtır. Bu kez, uygulama, kaynak tüketimi ve PC video oyunları üzerinde duruyor.