admin - "19 Ekim 2023" - "Yardımcı uygulamalar, Yazı/Belgeler"

ONLYOFFICE Full İndir


ONLYOFFICE belgeler oluşturabilen, platformlarına kayıtlı her türlü dosyayı düzenleyebileceğiniz ve Dropbox, Google Drive ve diğer üçüncü taraf hizmetlerle senkronize olabilen kullanışlı bir programdır.

ONLYOFFICE sezgisel bir arayüze sahiptir. Belgeler, tablolar ya da sunumlar oluşturmaya başlamak için programı yükleyin. Bununla birlikte, ONLYOFFICE bulut hizmetlerine kaydettiğiniz belgelerinize erişmenize olanak tanır. Belgelerinizi açmak için, buluta bağlanmak, en son belgeleri açmak veya yerel dosyalara erişmek için ekranın sol tarafındaki butonları kullanmanız yeterlidir.

ONLYOFFICE değişiklikleri otomatik olarak buluta kaydeder, böylece belgeleriniz güvende ve oturum açtığınız herhangi bir cihazdan her zaman erişilebilir olacağından belgelerinizi ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz. ONLYOFFICEbelgelerinizi güvende tutmanın yanı sıra birden çok kullanıcının bir belgeyi aynı anda düzenlemesine olanak tanır, böylece aynı odadaymış gibi diğer yazarlarla birlikte çalışabilirsiniz.

ONLYOFFICE kendi paketinden belgeler oluşturmanıza veya düzenlemenize izin veren ve buluta yüklenen dosyalarınızı diğer platformlardan senkronize ve entegre eden çok geçerli bir alternatiftir.