admin - "18 Eylül 2023" - "Araçlar, Eğitim"

OkMap Full İndir


OkMap ücretsiz dijital haritalar indirmenize ve GPS veya Android cihazınızda kullanmak için kendinizinkini oluşturmanıza olanak tanıyan bir programdır. Aradığınız her şeye uyan çeşitli özelliklere ve işlevlere sahiptir.

OkMap GPS ve Android cihazınızda kullanılabilir ve harita üzerinde istatistikler ve grafiklerle yollar oluşturmanıza olanak tanır. İster profesyonel olun, ister sadece açık hava sporları yaparak vakit geçirmekten keyif alın, OkMap PC’nizden çalışabileceğiniz ve seyahatinizi planlayabileceğiniz için kendi rotalarınızı planlamanıza izin veren bir uygulamadır. OkMap, ayrıca, yükseklik verilerinin yanı sıra en yaygın formatlardan vektörel verileri de içe aktarabilir.

Tüm OkMap işlevleri, rotalarınızı düzenleyebileceğiniz, referans noktaları ayarlayabileceğiniz ve tüm verileri GPS’inize yükleyebileceğiniz anlamına gelir. OkMap yükseklik verilerini ve tahmini seyahat süresini otomatik olarak hesaplar. Genel olarak, bu program birçok olasılık sunar. Ancak coğrafi bilginiz azsa endişelenmeyin; ayrıca, kendiniz için işleri karmaşıklaştırmadan GPS’inizle bir rota planlamak ve takip etmek için de kullanabilirsiniz.

Bu nedenle, ister dijital haritalarda uzman olun, ister sadece açık hava sporlarının keyfini çıkarın, OkMap uygulamasını indirin ve kendi rotalarınızı oluşturmaya başlayın.