admin - "7 Kasım 2023" - "Genel, Masaüstü"

NVIDIA GeForce NOW Full İndir


NVIDIA GeForce NOW NVIDIA şirketi tarafından geliştirilen ve en sevdiğiniz oyunların keyfini çevrimiçi ortamda çıkarmanızı sağlayan bir hizmettir. Her oyunu uyumlu bir cihaza aktararak, gerekli gereksinimleri birleştiren donanım bulmaya gerek kalmadan oynayabilirsiniz.

NVIDIA GeForce NOW oyun kitaplığınızı kolayca görüntülemenize olanak sağlayan gerçekten basit bir arayüze sahiptir. En üstte, mevcut oyunların her birini bulmak için kullanabileceğiniz veya bir aboneliğiniz varsa yükleyebileceğiniz bir arama kutunuz vardır. Bu önemlidir, çünkü hizmeti kullanmak için üyeliklerden birine abone olmak zorunludur.

NVIDIA GeForce NOW’da her oyunu kontrol etmek için kullanacağınız çalışan bir oyun kumandasına sahip olmalısınız. Burada, PC veya Mac’inizle uyumlu herhangi bir komutu kullanabilirsiniz. Ayrıca Bluetooth bağlantılı bir kontrol kullanıyorsanız, bağlantıyı tamamlamak çok daha kolay olacaktır.

NVIDIA GeForce NOW hizmeti destekleyen farklı platformlarla tamamen uyumludur. Bu şekilde en sevdiğiniz oyunları telefonunuzda, PC’nizde, konsolunuzda veya diğer uyumlu cihazlarda istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Bulut tabanlı bir kaydetme hizmetine sahip olarak, tamamladığınız görev veya seviye sayısı ne olursa olsun herhangi bir oyuna her zaman devam edebileceksiniz.