admin - "12 Ağustos 2023" - "Sistem, Sürücüler, Yardımcı uygulamalar"

NVIDIA GeForce Game Ready Driver Full İndir


NVIDIA GeForce Game Ready Driver, masaüstü ve dizüstü grafik kartları için resmi NVIDIA sürücüleridir. En son performans optimizasyonlarına ve hata düzeltmelerine sahip olmanızın yanı sıra piyasada yayınlanan en son oyunlarla uyumlu olmanızı sağlarlar.

NVIDIA GeForce Game Ready Driver, GPU sürücülerine ek olarak NVIDIA ve GeForce Experience kontrol panelini içerir. Kontrol paneli, yırtılmadan kurtulmak için G-Sync’i etkinleştirmek, renk ayarlarını değiştirmek, birkaç ekranı yapılandırmak veya 3D ayarlarını açıp kapatmak da dahil olmak üzere ekranınızdaki her türlü şeyi ayarlamanıza olanak tanır. Bu son seçenek ile 3D render özelliği olan tüm oyun ve programlarda kenar yumuşatma, düşük gecikme modu veya dikey senkronizasyon gibi unsurların aktivasyonunu zorlayabilirsiniz.

GeForce Experience, oyunlarınız için mükemmel bir arkadaştır. En iyi oyun deneyimini elde etmek için varsayılan grafik kurulumlarını uygulamanıza izin verir. NVIDIA, oyunların kartlarında nasıl performans gösterdiğini bilir, bu nedenle performans ve görüntü kalitesi arasında mükemmel bir denge için önerilen ayarlar sunar.

GeForce Experience ile evde GameStream teknolojisine sahip diğer cihazlarda da oyun oynayabilirsiniz. Oyun oynarken FPS sayacını ve diğer performans ölçüm özelliklerini de açabilirsiniz. Oyun kaydı, NVIDIA tarafından kullanılan codec sayesinde kayıt ve akış sırasında oyun performansı üzerindeki etkinin önemsiz olduğu programdan da yapılabilir.

Bu nedenle, bir NVIDIA grafik kartınız varsa NVIDIA GeForce Game Ready Driver uygulamasını indirmekten çekinmeyin.