admin - "6 Kasım 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

NVIDIA GeForce Experience Full İndir


GeForce Experience, amacı tüm grafik kartı sürücülerinizi güncel tutmak (NVidia sürücüleri olduğu sürece) ve makinenize yüklediğiniz tüm oyunların performansını iyileştirmek olan NVidia’nın resmi bir aracıdır.

Bu görevlerin hepsi otomatik olarak yapılır. Yani, program güncellemeleri otomatik olarak algılar ve sürücüleri indirip yüklemek için onaylamanız yeterlidir.

Ayrıca, GeForce Experience’daki kontrol panelinden, yüklediğiniz tüm oyunların performansını (Steam üzerinden yüklenmiş olsalar bile) iyileştirebilirsiniz. Uygulama Tomb Raider, Fallout: New Vegas, Battlefield 3 veya Elder Scrolls V: Skyrim gibi oyunları tanır. Ve sadece onları tanımakla kalmaz aynı zamanda mümkün olan en iyi grafik konfigürasyonunu da ayarlayacaktır.

GeForce Experience, NVidia grafik kartına sahip herhangi bir kullanıcı için çok faydalı bir araçtır ve onları çok fazla sorundan kurtaracaktır. Ayrıca, yüklü olan sürücülere bağlı olarak performansı büyük ölçüde artmış olan bazı video oyunlarından daha fazla yararlanacaklar.