admin - "13 Ağustos 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

NoxPlayer Android 9 Full İndir


NoxPlayer Android 9, bilgisayarınızın rahatlığında bu işletim sistemiyle uyumlu herhangi bir uygulamayı pratik olarak kullanmanızı sağlayan bir Android emülatördür. Özellikle Nox’un bu sürümü, daha önce Windows’ta bulunmayan Android 9 gerektiren uygulamalarla uyumludur. Şimdi, en son Android oyunlarını oynayabilir ve katalogdaki diğer herhangi bir uygulamayı kullanabilirsiniz.

NoxPlayer Android 9 öğesinin güçlü yönlerinden biri, geniş ayar yelpazesidir. Sanal aygıtınızın CPU ve RAM’i gibi öykünmek istediğiniz donanımın yanı sıra çözünürlük veya işleme sistemini özelleştirebilirsiniz. Uygulama yüklemek için APK dosyasını programın penceresine sürüklemeniz veya doğrudan yerleşik tarayıcıdan indirmeniz yeterlidir. Oyunları doğrudan indirmek için Uptodown uygulamasını bile yükleyebilirsiniz. Başka bir ilginç seçenek, herhangi bir uygulama veya oyun için kontrolleri özelleştirme yeteneğidir. Düğmeleri eşlemek süper basit ve sezgiseldir. Bir dakikadan kısa bir sürede, klavyeyi ve fareyi herhangi bir Android oyununa uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

NoxPlayer Android 9 oyununun oyunlara öykünme açısından bir başka ilginç yönü de bir gamepad’i eşleme yeteneğidir. Örneğin, bağlı bir Xbox oyun kumandanız varsa, kontrolleri ayarlayabilir ve tercih ettiğiniz oyun kumandasıyla herhangi bir Android oyununu oynayabilirsiniz. Ve tam olarak istediğiniz gibi yapılandırılması sadece birkaç dakika sürer.

NoxPlayer Android 9 Windows için güçlü bir Android emülatörüdür, bu sayede dünyanın en popüler mobil işletim sisteminde çalışan binlerce ilginç uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Artık Android 9 için özel uygulamalara erişebilir ve mevcut uygulamaların kataloğunu bu popüler emülatörnün diğer sürümlerinden daha da genişletebilirsiniz.