admin - "8 Kasım 2023" - "Bağlantı, İnternet"

NetSpot Full İndir


NetSpot, Mac OS X üzerindeki kablosuz site araştırması, Wi-Fi analizi ve sorun giderici olan geleneksel tek uygulamadır. ÜCRETSİZDİR ve oldukça basittir, NetSpot kullanmaya başlamak için bir ağ bağlantı uzmanı olmaya gerek yoktur! Kapsamlı kablosuz ağ araştırmasını gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey Mac OS X 10.6+ çalıştıran bir MacBook’tur, NetSpot herhangi bir 802.11 ağ bağlantısı üzerinde çalışır.

NetSpot, Mac için en basit yerli kablosuz ağ haritası çıkarma aracıdır. Ofis planınızı ya da alan haritasını indirmek ve bir ağ bağlantı site araştırmasını başlatmak için bir kaç tıklamaya ihtiyacınız var. Sadece haritada nerede olduğunuzu işaret edin ve NetSpot anında kablosuz sinyali ölçmeye, etrafta hareket etmeye, Wi-Fi verisi toplamaya başlasın. Hepsi bu: artık radyo sinyal sızıntılarını analiz etmek, gürültü kaynaklarını ve harita kanal kullanımını keşfetmek, etkili erişim noktalarını bulmak gibi ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahipsiniz.

Kablosuz Ağ bağlantı Etkinliğini gözünüzde canlandırın, Wi-Fi ağ bağlantınızın düzgün şekilde yerleştirilecek yerlere ve doğru şekilde atanacak radyo kanallarına ihtiyacı vardır: NetSpot sayesinde edindiğiniz görsel Wi-Fi haritası tüm ölü noktaları görmenize izin verir ve kablosuz ağ bağlantı noktalarının yerleştirilmesini maksimum seviyede tutar; kanalların yüklenmesini görebilir ve ideal olarak nasıl kullanacağınıza karar verebilirsiniz.

Wireless Network Planning NetSpot ayrıca Wi-Fi planlama için muhteşem bir kablosuz ağ haritası çıkarma aracıdır. Bir harita yükleyin, bir kaç kablosuz site verisi toplayın, ağ bağlantınızın kapsamlı bir ısı haritasını inşa edin. Artık her bir kanalı ayrı ayrı izlemek çok basit. Kablosuz ağ bağlantılarıyla boş bir kanal yerleştirin – yeni Wi-Fi ağ bağlantınız için optimum seçenektir.

NetSpot ayrıca en az sinyalli ve en az gürültü oranına sahip yeni Wi-Fi ağ bağlantı yerleri için kolaylıkla kanallar seçmenize izin verir. Yeni sorun giderme görselleri sayesinde kolaylıkla ve hızlı bir şekilde bağlanabilirliği ve kablosuz ağ karışma durumlarını belirleyebilir, aşırı ses kaynaklarını bulabilir, Wi-Fi yapılandırma problemlerini çözümleyebilir ve NetSpot PRO tarafından görselleştirilen her bir konuya ilişkin otomatik profesyonel tavsiye alabilirsiniz.