admin - "1 Eylül 2023" - "Bağlantı, İnternet"

NetLimiter Full İndir


NetLimiter PC’nizdeki internet trafiğinin kapsamlı bir şekilde takibini ve izlenmesini sağlayan bir Windows programıdır. Basit kullanımı sayesinde bu araç, tükettiğiniz bant genişliğini kontrol etmenize yardımcı olacak sayısız grafik ve istatistik sağlayabilir.

NetLimiter ile çevrimiçi olarak aktardığınız veri miktarını sorgulamanıza izin veren bir dizi grafiği görselleştirme seçeneğine sahip olursunuz. Bu, kaynaklarınızdan ve bant genişliği kapasitenizden en iyi şekilde yararlanmanız için çok kullanışlıdır.

NetLimiter’ın bir başka ilgi çekici özelliği de yazılımın trafik üzerinde tam kontrol sunmasıdır. Yükleme ve indirme hızını yönetmek de basittir ve bu anlamda görevlerinizi tamamlamak için gerekli bant genişliğini her zaman bulabilirsiniz.

Ek olarak, NetLimiter ayrıca işlem engellemeye ayrılmış çeşitli işlevlere sahiptir. Bu nedenle, güvenlik duvarı görevi gören ve bağlantıyı belirli yardımcı programlarla sınırlandırabilen bir engelleyiciye sahip olursunuz.

Windows için NetLimiter indirdiğinizde, trafik, veri yükleme ve indirme hızlarıyla ilgili birden çok işlemi izleyebilirsiniz. Bu şekilde, yönettiğiniz bant genişliği üzerinde her zaman tam kontrole sahip olursunuz.