admin - "25 Ağustos 2023" - "Filmler, Video"

Netflix Full İndir


Netflix dünyanın en ünlü isteğe bağlı video platformunun geniş kataloğuna bilgisayarınızdan erişebileceğiniz, PC için geliştirilmiş bir Netflix programıdır. Windows işletim sisteminiz varsa, bu uygulama, mükemmel şekilde uyarlanmış bir arayüz aracılığıyla herhangi bir filme veya diziye erişmenizi sağlar.

Netflix’i açtığınızda hesabınızı başka kullanıcılarla paylaşıyorsanız, katalog içeriğine erişmek için profilinize gitmeniz yeterlidir. Algoritması filmleri ve dizileri zevkinize göre organize eden isteğe bağlı bir platform olduğunu belirtmekte fayda var, yani izlemek istediğiniz bir şeyi bulmanız çok uzun sürmez. En çok ilginizi çeken içeriği kaydedebileceğiniz listeler oluşturma seçeneği bile vardır.

Netflix’in bir diğer dikkate değer özelliği ise her içeriğin dilini ve altyazılarını ihtiyaçlarına uygun şekilde değiştirebilirsiniz. İçeriğin çoğu 190’dan fazla ülkede aynı anda yayınlanmaktadır pek çok film ve dizi birden çok dilde dublajlıdır.

Windows için Netflix uygulamasını indirmek tarayıcıya başvurmadan PC’nizde film ve dizi izlemeyi kolaylaştıracaktır. Bu şekilde, içeriğinizi Android sürümünde olduğu gibi pratik bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.