admin - "21 Ağustos 2023" - "Bakım, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

MyASUS Full İndir


MyASUS, ister bileşen ister çevre birimi olsun, şirketin bilgisayarınızda bulunan tüm cihazlarını yönetmenize izin veren Windows için resmi ASUS uygulamasıdır. Örneğin anakartları, kulaklıkları, yönlendiricileri, monitörleri, klavyeleri, fareleri ve çok daha fazlasını yönetebilirsiniz.

MyASUS’dan, cihazlarınız için mevcut olan en son sürücüleri indirebilirsiniz. Anakartlar söz konusu olduğunda, mevcut olan en son BIOS’u doğrudan da indirebilirsiniz. Ancak, ikincisini yüklemek için, Windows’tan yüklenemeyecekleri için bilgisayarınızı yeniden başlatarak BIOS’un kendisinden yapmanız gerekir.

MyASUS’dan bilgisayarınızın donanımıyla ilgili bilgileri de kontrol edebilirsiniz. Örneğin, hangi Windows sürümünü yüklediğinize ve ayrıca işlemciniz, grafik kartınız, RAM’iniz vb. ile ilgili ayrıntılara bakabilirsiniz.

MyASUS ile ASUS ürünlerinizin garantilerini bile yönetebilirsiniz. Çeşitli yardım bölümleri sayesinde sorunları doğrudan programın kendisinde de giderebilirsiniz.

Son olarak, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi bilgisayarınız için ikinci bir ekrana dönüştürdüğü için çoklu görevleri çok daha kolay hale getiren Link To MyASUS uygulamasına, MyASUS uygulamasını bağlayabilirsiniz. Örneğin, dosyaları aktarabilir veya uygulamaları görüntüleyebilirsiniz.

Bu nedenle, bir ASUS ürününüz varsa MyASUS uygulamasını indirmekten çekinmeyin.