admin - "8 Ağustos 2023" - "İnternet, Tarıyor, Web tarayıcıları"

Mozilla Firefox Beta


Mozilla Firefox Beta, Mozilla web tarayıcısının Beta sürümüdür. Bu sürüm, üzerinde çalışılan en son özelliklere sahiptir, böylece kararlı sürüme ulaşmadan haftalar önce bunları test edebilirsiniz.

Diğer web tarayıcılarında olduğu gibi, Firefox’un dört sürümü mevcuttur: En kararlıdan en az kararlıya doğru sıralanmış Kararlı, Beta, Geliştirici ve Nightly . Nightly versiyonu en istikrarsız versiyondur ve kodunda yapılan değişikliklerden bağımsız olarak her gün otomatik olarak güncellenir. Bu nedenle, performans sorunları veya hatalarıyla karşılaşmanız muhtemeldir.

Geliştirici sürümü birkaç günde bir güncellenir ve geliştiriciler tarafından incelenir. Bundan sonra, genellikle geliştiriciler tarafından hata içermediklerinden emin olmak için incelenen kararlı sürüm adaylarını bulacağınız Beta gelir. Çoğu durumda, bu beta sürümleri, herhangi bir hata sunmadıklarından doğrudan kararlı sürüm haline gelir.

Mozilla Firefox Beta, kararlı sürüme kıyasla yeni özelliklere sahip olmanın yanı sıra, standart sürümde bulabileceğiniz tüm özelliklerin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Web sayfalarına göz atabilir, yer imleri ekleyebilir ve yönetebilir, uzantılar ekleyebilir, aynı anda birkaç hesap kullanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bu nedenle, en son Mozilla Firefox özelliklerini denemek istiyorsanız Mozilla Firefox Beta uygulamasını indirdiğinizden emin olun.