admin - "3 Ağustos 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

Mozilla Firefox 116.0 | Ayarlı | TR-EN | Katılımsız Full İndir


Mozilla Firefox 116.0 | Ayarlı | TR-EN | Katılımsız

bilgi

Mozilla Firefox’un uzun yıllardır ülkemizdeki en çok tercih edilen web tarayıcılardan birisi olduğu kesin. Tarayıcının sahip olduğu temiz ve anlaşılır arayüz, web sitelerini oldukça hızlı bir şekilde açması ve eklenti desteği sayesinde bu popülerlik daha uzun zaman kaybolmayacak gibi görünüyor. Zira piyasada güçlü alternatifleri olsa da Firefox’un kendisine bağlı bir kullanıcı kitlesi yaratmayı başardığı aşikar.

Programın içerisinde yer alan akıllıca düzenlenmiş sık kullanılanlar listelerinden tutun da gizli pencerede iz bırakmadan internet gezintisi yapmaya kadar pek çok seçenek sizin kullanmanızı bekliyor. Aynı zamanda piyasaya sürüldüğü zamanlarda sekmeli internet gezintisini ilk sunan web tarayıcısı olan Mozilla Firefox, böylece internette dolaşmak isteyenlere yenilikçi ve kolaylaştırıcı bir çözüm sunar hale gelmişti. Standart kullanıcıların yanında Firebug desteği gibi gelişmiş özellikleri sayesinde web geliştiriciler ve programcılara da yardımcı olabilen Firefox, en kaliteli web sitelerinin elde edilmesinde de pay sahibi.

En hızlı web tarayıcılardan birisi olan Firefox, reklam sekmeleri ve pencereleri gibi rahatsız edici durumların önüne geçebiliyor ve tehditler barındıran dosyalara karşı aktif bir koruma kalkanı barındırıyor. Böylece şüpheli görünen web sitelerinden indirdiğiniz dosyalar daha açılmadan size gelen uyarılar sayesinde tehdit içerdiklerini görebiliyorsunuz. Dosya indirme yöneticisi de yine diğer dosya indirme programlarına ihtiyaç duymanızı engelleyecek şekilde düzenlenmiş.

Programın sahip olduğu tema desteği sayesinde üçüncü parti geliştiriciler tarafından hazırlanan temaları da kullanabiliyor ve böylece istediğiniz Firefox görünümüne kavuşabiliyorsunuz. Ayrıca özelleştirme seçeneklerinin farklı bilgisayarlar arasında senkronize olabilmesi sık kullanılanlar, şifreler, formlar gibi pek çok doldurulması gereken bilginin tüm cihazlarınızda aktif olarak kullanılabilmesini sağlıyor.

Herhangi bir çökme ya da yavaşlık sıkıntısı olmayan Firefox’un özellikle son sürümlerindeki jаvascript ve HTML5 desteğinin gelişmesi de dikkat çekenler arasında yer alıyor.

Firefox’un Öne Çıkan Özellikleri:

Düzenlenebilir Sekmeler
Gruplanabilir Sekmeler
Firefox Sync ile Senkronizasyon
Firefox Butonu
Geliştirilmiş Güvenlik
Çökme Koruması
3D Web

Boyut: 103 MB
Dil: Türkçe / İngilizce
Kullanim: Full Sürüm
MD5: 730FF42CA8B7D7415EFF7F11A2C724EB
Platform: Windows 7 ve Üstü
[x86 & x64]

.: Kurulum Notlari :.

# Varsayılan Tarayıcı Kontrolü Kapatıldı.
# uBlock Origin Son Sürümü Entegre Edildi.
# Adguard Son Sürümü Entegre Edildi. new
# Tarayıcının Hoş Geldiniz (İlk Açılış) Ekranı Kapatıldı.
# IDM Yüklüyse IDM Eklentisi Otomatik Olarak Tarayıcıya Entegre Edilir.
# 32 ve 64 Bit Sürümler Birleştirilip Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.
# Sistemi Dili Türkçe İse Anasayfa ve Arama Google Türkiye Olarak Ayarlanır.
# Sistemi Dili Türkçe Değil İse Anasayfa ve Arama Google Olarak Ayarlanır.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…

.:. SolidShare Farkı İle smirk .:.
Çalışma Ayarlarını Settings.ini üzerinden belirleyebilirsiniz. İni Dosyası İçinde Gerekli Açıklama Mevcuttur.
İstediğiniz Uzantıyı Çalışmaya Ekleyebilirsiniz. İstediğiniz Uzantıyı Çalışmadan Çıkartabilirsiniz!
7-zip ile Exe Dosyasını Açıp Settings.ini Dosyasını Düzenleyip Extensions Klasörüne Uzantıyı Atın ve Artık Sizde İstediğiniz Eklentiye Kavuşun 🙂
Örnek:

# Settings.ini Ayar Yaptıktan Sonra Farklı Kaydet Yapıp Kayıt Türünü “Tüm Dosyalar” ve Kodlama Türünü “ANSI” Seçin