admin - "30 Ekim 2023" - "Filmler, Video"

Movies & TV Full İndir


Movies & TV Microsoft tarafından geliştirilen, filmleri, dizileri ve TV şovlarını HD olarak satın almanıza veya kiralamanıza olanak tanıyan bir dijital video hizmetidir. Satın aldıklarınız Windows, TV ve Xbox’ta izlenebilir. Güvenli, güvenilir ve konforlu bir mağaza arıyorsanız, bu seçenek harika prodüksiyonlarla dolu geniş bir seçenekler kataloğuna sahiptir.

Movies & TV’nin arayüzü çok basittir. Tüm teklifleri, aradığınızı kolayca bulmanızı veya geniş ürün yelpazesi arasında keşfetmenizi sağlayacak geniş kategorilere ayrılmıştır. Böylece aracın ilk bölümlerinde en son çıkanlar, özel teklifler, sizin için seçilen seçenekler ve temaya göre özel seçimler olur. İlginizi çeken bir şey bulamazsanız veya sadece belirli bir başlık arıyorsanız, doğrudan arama motoru aracılığıyla bulabilirsiniz.

Movies & TV’nin ürün sayfaları eksiksizdir. Bu sayfalarda, filmin özetini okuyabilir ve süresi, oyuncu kadrosu, yönetmeni, stüdyosu, senaristlerini, çıkış tarihini ve benzeri bilgiler bulursunuz. Seçtiğiniz başlığın herhangi bir yönü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Öte yandan, satın aldığınız dizi, film veya TV programı sonsuza kadar hesabınızda kalırken, kiralananlar yalnızca birkaç günlüğüne kullanılabilir.

Son olarak, bu aracın kendi videolarınız için özel bir bölümü vardır. Bu bölümde, kendi kayıtlarınızı yönetebilir ve bunlarla rahat ve basit bir şekilde çalışabilirsiniz. Kolayca kendi kitaplığınızı oluşturun ve Movies & TV’nin sunduğu tüm özelliklerin keyfini çıkarın.