admin - "17 Ekim 2023" - "Cep Telefonu Araçları, Kişisel"

MOBILedit Phone Manager Full İndir


Telefonunuzu PC’nizden kontrol etmek ve yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! MOBILedit Phone Manager! telefonunuzu PC’nizden senkronize etmenize ve yönetmenize izin veren harika bir uygulamadır.

IrDA, BT veya kablo bağlantınızı kullanın ve telefonunuza erişin. Sahip olduğunuz cep telefonunun modelini otomatik olarak algılar. Ardından telefon defterinize erişebilir ve yedekleyebilir, PC’nize yazarak SMS ve MMS gönderebilirsiniz.

MOBILedit Phone Manager uygulamasını çalıştırıp telefonunuzu yapılandırdıktan sonra (bir dakika içinde ve yalnızca devam tuşuna basmanız gereken adım adım ilerleyen bir süreç boyunca yapılandırılacaktır), telefonunuzda tüm verilere erişebileceksiniz.

Fotoğrafları ve videoları kopyalayın ve aktarın, yerleşik zil sesi oluşturucu ve düzenleyici ile zil sesleri oluşturun, en sevdiğiniz zil seslerini, duvar kağıtlarını ve MP3’leri yükleyin ve indirin.

Doğrudan PC’nizden arama yapabilir, mesaj gönderebilir, arama alabilir, kişileri organize edebilir, senkronize edebilir, oyun yükleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanın, MOBILedit Phone Manager! uygulamasını indirin ve kurun hayal kırıklığına uğramayacaksın.