admin - "29 Eylül 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

Miro Full İndir


Miro, takımınızdaki iş arkadaşlarınızla uzaktan ancak etkileşimli olarak çalışmanıza olanak sağlayan bir işbirliği aracıdır. Eğer iş arkadaşlarınız ve siz farklı konumlardaysanız ve fikirlerinizi ya da projelerinizi paylaşmanıza, düzenlemenize ve yönetmenize izin veren bir seçenek arıyorsanız, bu seçenek birlikte çalışmayı kolaylaştıran çok sayıda özellik sunar.

Sanal bir pano oluşturmak için tek yapmanız gereken varsayılan şablonlardan birini seçmek ya da iş arkadaşlarınızın ve sizin sıfırdan fikirlerini ekleyebilecekleri boş bir pano ile başlamaktır. Miro’nun en iyi taraflarından biri takımlara ayrılabilmeniz ve her bir gruba doğru kişileri atayabilmenizdir.

Sıra panolarda çalışmaya geldiğinde grubun tüm üyeleri gerekli gördükleri bilgileri eklemekte özgürdürler. Metinler, fotoğraflar, figürler, not kağıtları ekleyebilir, takvimler, zihin haritaları, tablolar oluşturabilirsiniz… temelde fikirlerinizi, hedeflerinizi ya da her bir alan için ilgili verileri görselleştirmenize yardımcı olur.

Miro’yu indirin ve her birinin fiziksel olarak nerede olduğuna bakılmaksızın iş arkadaşlarınıza takım projelerinde katılın. Gerçekleştirilen her bir değişikliği görün ve verimli, elverişli ve basit bir kreasyon sürecinin tadını çıkarın. Tek bir tıkla herhangi bir şeyi iş arkadaşlarınızla paylaşın ve sanki aynı ofisteymiş gibi birlikte çalışmaya devam edin.