admin - "15 Kasım 2023" - "Sistem, Yardımcı uygulamalar, Yedek"

MiniTool ShadowMaker Trial Full İndir


MiniTool ShadowMaker, farklı yedeklemeler yapabileceğiniz ve PC’nize kaydedilen dosyaları koruyabileceğiniz bir Windows programıdır. Bunun gibi bir araca sahip olmak her zaman önemlidir, çünkü tüm verilerinizi güvende tutmanıza ve bir yazılım veya donanım arızasından kaynaklanan olası kayıpları önlemenize yardımcı olur.

MiniTool ShadowMaker’daki arayüz oldukça sezgiseldir ve bu, bu tür programlarda takdir edilecek bir şeydir. Ekranın üst kısmında, simgelerle temsil edilen farklı işlevleri görebileceğiniz bir araç çubuğuna sahip olacaksınız. Bu programla ilgili en göze çarpan şeylerden biri, istediğiniz zaman yedeklemek istediğiniz dosyaları seçebilmenizdir. Böylece tam bir PC yedeklemesi yapmak zorunda kalmadan önemli bilgileri kaydedersiniz.

Ek olarak, yaptığınız yedeklemeler sürücünüzde yer kazanmak için güncellenecektir. MiniTool ShadowMaker’daki diğer bir seçenek, tüm dosyalarınızı senkronize edebilmeniz veya her yedeklemeyi ne sıklıkta yapmak istediğinizi planlayabilmenizdir. Bu, dosyalarınızın korunduğundan emin olmak için hiçbir şey yapmanız gerekmediği anlamına gelir. İster belge, ister resim, video veya ses olsun, ihtiyacınız olduğunda her şey güvende ve kullanılabilir olacaktır.

MiniTool ShadowMaker’daki bir başka ilginç özellik, programın işletim sisteminizi geri yüklemeyi daha basit hale getirmek için önyüklenebilir bir USB oluşturmanıza izin vermesidir. Bu özellik sayesinde, birkaç dakika içinde önceki bir sürümü geri yüklemek için kendi başlatma sisteminize sahip olacaksınız.