admin - "4 Eylül 2023" - "Kişisel, Notlar/Görüşmeler"

Microsoft To Do Full İndir


Microsoft To Do, hayatınızı sezgisel ve kolay bir şekilde planlamak için Microsoft tarafından geliştirilmiş bir araçtır. İyi yapılandırılmış bir arayüz aracılığıyla, her gün bekleyen görevleri ve etkinlikleri ekleyebilirsiniz, böylece ajandanızdaki hiçbir şeyi unutmazsınız.

Şüphesiz, Microsoft To Dobasitliğini bekleyen her görevi bulmayı kolaylaştırır. Ekranın solunda, görevlerinizi farklı kategorilere ayırmanız için kullanabileceğiniz bir dizi araç bulunur. Etkinlikleri eklemeye başladığınızda, uygulama bunları ekranın ortasında düzenler, böylece tamamlandıktan sonra kontrol edebilirsiniz.

Microsoft To Doayrıca belirli günlerde görev ekleyebileceğiniz bir takvimi de mevcuttur. Bu, hiçbirini unutmamak için gelecekteki görevlerinizi planlamak amacıyla oldukça kullanışlı bir seçenektir. Ayrıca aracın karanlık modu ve her bölüm için farklı renk özelleştirme seçenekleri de bulunuyor.

Windows için Microsoft To Douygulamasını indirmek, bu kullanışlı planlayıcı sayesinde düzenli bir yaşam sürdürmenize yardımcı olacaktır. Araç neredeyse hiç kaynak kullanmaz, böylece günlük görevlerinizi yerine getirirken aracı arka planda açık tutabilirsiniz.