admin - "2 Ekim 2023" - "Fotoğraf & Dizayn, Fotoğraf Görüntüleyici"

Microsoft Photos Full İndir


Microsoft Photos, bilgisayarınızdaki tüm fotoğrafları kolayca görüntülemek için kullanabileceğiniz bir Microsoft aracıdır. Bu aracı kullanmak, her bir fotoğrafı veya videoyu dikkatiniz dağılmadan görüntüleyebileceğiniz anlamına gelir.

Microsoft Photos’daki arayüz basit olsa da oldukça yararlı bulacağınız bir dizi seçenek içerir. Görüntüleyici yalnızca bilgisayarınızın sabit sürücüsündeki her görüntüyü açmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda tüm içeriğinizi klasörler ve albümler halinde düzenleyerek herhangi bir dosyayı bulmayı çok daha kolaylaştırır. Fotoğraflarınızı içinde görünen kişilere göre bölmek için yüz algılamayı açma seçeneği bile mevcut.

Microsoft Photos uygulamasının bir başka ilgi çekici özelliği de fotoğraf parametrelerini düzenleyebilmesidir. Basit bir düzenleyici kullanarak herhangi bir resmin parlaklığını, kontrastını veya en boy oranını ayarlamak yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır. Araç ayrıca görsel-işitsel materyalin post prodüksiyonu için özel bir bölüm içerdiğinden, aynı şey videolar için de geçerlidir.

Microsoft Photos uygulamasını bilgisayarınıza yüklemek, bilgisayarınızda bulunan tüm fotoğraf ve videoları kolayca görüntülemenizi sağlar. Bu şekilde, bunu yapmak için diğer daha karmaşık programlara başvurmanıza gerek kalmaz.