admin - "24 Ağustos 2023" - "Bakım, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

Microsoft PC Manager Full İndir


Microsoft PC Manager, PC’nizin performansını rahat ve basit bir şekilde iyileştirmenizi sağlayacak resmi bir Microsoft uygulamasıdır. Bu, bir dizi etkili rutin bakım görevini gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz, böylece bilgisayarımızın genel performansını ve hızını artıran küçük bir programdır.

Microsoft PC Manager arayüzü basit ve sezgiseldir. Temizleme sekmesinde göreceğiniz ilk şey, PC’nin genel çalışmasını hızlandırmak için geçici dosyaları tek bir tıklama ile temizlemenizi sağlayacak olan Yükseltme düğmesidir. Biraz daha aşağıda, yalnızca herhangi bir virüs bulmakla kalmayacak, aynı zamanda PC’nizdeki hangi öğelerin temizlenmesi gerektiğini de önerecek olan Sağlık kontrolünü göreceksiniz. Öte yandan, Depolama yönetimi sekmesinden, hızlı bir şekilde kalan bir şey olup olmadığını tespit etmek için sabit diskinizdeki tüm dosyalara derinlemesine bakabileceksiniz. Özelliklerin geri kalanı biraz daha basit ve görev yöneticisini açmanıza ve Windows başlangıcında hangi uygulamaları çalıştırmak istediğinizi seçmenize izin veriyor.

Bilgisayarınızı formda tutan tüm bu özelliklere ek olarak, Microsoft PC Manager, Windows Defender ile tamamen entegredir. Bu, tek bir tıklamayla bilgisayarınızı tehditlere karşı tarayabileceğiniz, seçtiğiniz tarayıcınızdan potansiyel olarak tehlikeli programların yüklenmesini engelleyebileceğiniz ve hatta Windows güncellemelerini kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, ne tür güncellemelerin beklediğine dair kesin bilgiler alacaksınız. Artık kör güncelleme yok!

Microsoft PC Manager, temel olarak size PC’nizin performansını ve ömrünü artırmak için özel olarak tasarlanmış bir dizi resmi Microsoft aracı verecek olan çok kullanışlı bir uygulamadır. Ve her zaman elinizin altında olacaklar. Tek yapmanız gereken, program penceresini görüntülemek için görev çubuğuna tıklamak: kullanışlı ve hızlı.