admin - "11 Ekim 2023" - "Kişisel, Notlar/Görüşmeler"

Microsoft OneNote Full İndir


OneNote, tüm cihazlarınızda not almak ve bunları senkronize etmek için Microsoft’un resmi uygulamasıdır; böylece, herhangi bir anda çıkarmak için gerek duyabileceğiniz tüm bilgileri rahatça, hızlı ve basit bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Arabirimi, Office paketindeki diğer uygulamalara oldukça benzer ve içerdiği en yaygın araçlarla aynıdır. Ek olarak, çalışma şekli Evernote uygulamasına birçok açıdan benzer.

Not alma söz konusu olduğunda, köprüler veya tablolar eklemek isterseniz hiçbir sorunla karşılaşmazsınız ve hatta görüntüler, videolar ve sesler ekleyebilirsiniz, böylece notlarınızı herhangi bir içerik sınırlaması olmadan kapsamlı ve özelleştirilmiş hale getirebilirsiniz.

Tek bir bakışta aradığınız notu bulabileceğiniz en son öğelerin bir listesi vardır.

Ayrıca, notlarınızı arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla paylaşma seçeneğine de sahiptir, böylece bunları grup projeleri veya görevleri kolaylaştıracak bir özellik olarak düzenleyebilirler.

OneNote’un güçlü noktalarından biri, Outlook, Hotmail veya Live hesabınızı kullanarak tüm notlarınızı senkronize edebileceğiniz ve onları nerede olursanız olun e-postanızda görüntüleyebileceğinizdir.

Bir diğeri, her zaman bir ekran görüntüsünü alabileceğiniz veya yalnızca farenizi karşılık gelen sekmenin üzerine getirerek hızlı bir not oluşturabileceğiniz kayan bir sekmeye sahip olmanızdır.

Ayrıca, sayfanın düzenlemeleri yaptığınız gibi nasıl değiştiğini de görüntüleyebilirsiniz; bu, nedense daha iyi olduğunu düşünüyorsanız, önceki bir sürüme her zaman geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Microsoft OneNote, kısaca, basitliği ve kullanım kolaylığı ve ayrıca uygulamanın yüklü olduğu tüm makinelerle senkronizasyonu sayesinde fantastik bir not tutma aracıdır.