admin - "13 Kasım 2023" - "Disk/Dosyalar, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

Microsoft OneDrive Full İndir


Microsoft OneDrive, tüm dosyalarınızı bulutta rahat ve güvenli bir şekilde saklamanıza ve bunlara daha sonra erişmenize, yönetmenize, indirmenize ve herhangi bir cihazdan paylaşmanıza olanak tanıyan resmi bir Microsoft uygulamasıdır.

Bilgisayarınıza Microsoft OneDrive yükledikten sonra, hesabınızdaki tüm depolama ve dosyaları istediğiniz gibi yönetebileceksiniz. Depolama kapasitesi Microsoft hizmetlerinize bağlı olarak değişse de ücretsiz bir araçtır. Microsoft OneDrive Ile dosyalarınız güvende olacak ve bir PC veya Android cihazında her zaman kullanılabilir olacak. Yalnızca kendi Microsoft hesabınıza ihtiyacınız olacak ve programı kuracaksınız.

Microsoft OneDrive, ayrıca, sadece sizin için değil. Klasörleri ve dosyaları, aileniz veya arkadaşlarınız gibi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Örneğin bir seyahate çıkıyorsanız, fotoğraflarınızı aynı klasöre yükleyebilirsiniz. Ayrıca, bir meslektaşınızla bir proje üzerinde çalışıyorsanız ve her ikisinin de nerede olursanız olun aynı belgeye erişmesi gerekiyorsa yardımcı olacaktır. Microsoft OneDrive’ın olasılıkları çoktur.

Kısacası, Microsoft OneDriveherhangi bir kullanıcı için çok kullanışlı bir araçtır. En önemli dosyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasının yanı sıra emrinizde daha fazla depolama alanına sahip olacaksınız. Microsoft OneDrive ile bulut sizin emrinizde. Programı buradan indirin.