admin - "23 Ağustos 2023" - "Yardımcı uygulamalar, Yazı/Belgeler"

Microsoft Office 2013 Full İndir


Microsoft Office 2013, en etkili ve pratik şekilde word ile ilişkili herhangi bir görevi yerine getiren muhteşem Microsoft yazılımının en son versiyonudur.

Her zaman olduğu gibi, Office 2013 tek bir amaca yönelik dizayn edilmiş farklı programlardan oluşturulmuştur. Eksiksiz ve erişilebilir olan kelime işlemcisi ile en son versiyonundan beri inanılmaz şekilde geliştirilen Word’e sahiptir.

PowerPoint, hala basit ve anlaşılır arayüzünden olağanüstü sunumlar oluşturmanızı sağlıyor. Proje sunmak için ideal olan bu araç bir yıl sonra bile aynı mükemmelliğini koruyor.

Excel de tıpkı Outlook’ta olduğu gibi beklentileri karşılıyor ve her zaman bildiğimiz arayüzü ve denemeye değer olan yeni özellikleri ile modern versiyonu bizlere sunuyor.

Son olarak, not alma programından çok daha fazlası olan OneNote programına sahip. İstediğiniz her şeyi not etmenize izin veren eksiksiz bir not alma uygulamasıdır, üstelik kolay ve şık arayüzünden kendi yönteminizle not alabilirsiniz.

Microsoft Office 2013, Office kullanıcılarının beklediği her şeye sahip: alışık olduğumuz şeyle aynı ama daha gelişmiş tasarımıyla bizimle, böylece programı ilk defa kullanan biri bile yıllardır kullanıyormuş hissine kapılacak.