admin - "6 Kasım 2023" - "İnternet, Tarıyor, Web tarayıcıları"

Microsoft Edge Full İndir


Microsoft Edge, klasik Internet Explorer ile ilgili tam bir devrimi temsil eden Microsoft’un resmi tarayıcısıdır. Tamamen güncellenmiş bir arayüzle, tarayıcının sunduğu özelliklerden herhangi birine erişmek daha kolay olamazdı.

Windows 10 ile gelen ilk sürümler aynı Explorer motorunu temel alsa da, performansı artırmak için önemli güncellemeleri daha sık almayı mümkün kılan Chromium’a sıçramaya karar verdiler. Bu versiyonların her biri, yapılan gelişmelerden yeni komplikasyonlarla birlikte gelir. Bu, web sayfalarını hızlı bir şekilde yükleyen ve her zamankinden daha hızlı indirmeler sunan tamamen güvenli bir tarayıcıya sahip olduğunuz anlamına gelir.

Hepsinden önemlisi, Microsoft Edge’in yeni sürümleri yer işaretlerinizi ve geçmişinizi Chrome’da başlayan oturumlardan içe aktarmanıza olanak tanır. Arayüzün üst kısmından oturumları kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca, ana ekranda, en çok ziyaret ettiğiniz sitelerin kısayollarını ve istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz tamamen özelleştirilebilir bir arka plan görürsünüz.

Ve elbette, Microsoft Edge ayrıca özel olarak göz atmanıza izin verir, böylece ziyaret ettiğiniz yer veya indirdiğiniz dosyaların izini bırakmazsınız. Yan menüden, her oturumdaki deneyiminizi geliştirecek birden fazla seçeneğe erişebilirsiniz.

Microsoft Edge ile Chrome ile kolayca karşılaştırılabilen basit ve sezgisel bir tarayıcı elde edersiniz. Google tarayıcıyı temel alan yeni gelişmeler sayesinde, programın önceki sürümlerinden daha hızlı ve daha iyi performansa sahip herhangi bir web sitesine erişebileceksiniz.