admin - "6 Kasım 2023" - "Yardımcı uygulamalar, Yazı/Belgeler"

Microsoft 365 (Office) Full İndir


Microsoft 365 (Office), tüm Office ve Microsoft 365 uygulamalarını tek bir yerde merkezileştirmenizi sağlayan bir Microsoft uygulamasıdır. Bununla Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Teams, Visio ve OneNote gibi programlarda son açtığınız tüm belgeleri görüntüleyebilirsiniz. Belgeyi ilgili programda açmak için birine tıklamanız yeterlidir.

Microsoft 365 (Office) uygulamasından herhangi bir Microsoft 365 programını da açabilirsiniz. Benzer şekilde, sıfırdan yeni belgeler oluşturabilirsiniz; bu belgeler, yakın zamanda oluşturduğunuz içeriğin merkezinde görünür.

Microsoft 365 (Office), OneDrive ile de eşitlenir, böylece tüm belgelerinizi bulutla eşitleyerek onlara her yerden erişebilirsiniz ve bunların her zaman güvende tutulacağı konusunda içiniz rahat olsun. Microsoft hesabı olan tüm kullanıcılar ücretsiz olarak 5 GB bulut depolama alanına sahiptir. Kişisel, eğitim veya şirket hesabınız için daha fazla alana ihtiyacınız varsa satın alabilirsiniz.

Kısacası, tüm Office programlarınızı ve belgelerinizi tek bir yerde toplamak istiyorsanız, Microsoft 365 (Office) uygulamasını bilgisayarınıza indirmek mükemmel bir seçenektir.