admin - "4 Eylül 2023" - "İletişim, İnternet, Sohbet/IRC"

Messenger Full İndir


Messenger, Meta tarafından geliştirilen ve Facebook’a eklediğiniz tüm kişilerle iletişime geçmenizi sağlayan mesajlaşma aracıdır. Bu PC sürümü sayesinde, Android uygulamasını kullanmadan sohbetleri kolayca açabilir veya görüntülü aramaları yönetebilirsiniz.

Messenger’ın Windows için çalışma şekli, mobil sürümle neredeyse aynıdır. Programı başlattığınızda, açtığınız tüm sohbetleri görebileceğiniz genel bir pencere bulacaksınız. Benzer şekilde, ekranın sol tarafında, her konuşmayı açmak için tıklayabileceğiniz bir liste yer alır. Dahası, buradan sohbetleri anında bulmak için birçok filtre ayarlayabilirsiniz.

Söylemeye gerek yok ama Messenger’da, video yoluyla diğer insanlarla iletişim kurmak için video arama işlevini de açabilirsiniz. Bu, Windows sürümünde daha ilgi çekicidir çünkü PC’nin web kamerasının yüksek kalitede akış potansiyelinden yararlanabilirsiniz.

PC içinMessenger, Facebook kişilerinizle kolayca bağlantı kurmanıza ve metin veya video yoluyla sohbet etmenize olanak tanır. Araç, Android APK’sında veya tarayıcı sürümünde bulduğunuz her şeyi içerir, böylece nasıl çalıştığını zaten bilirsiniz.