admin - "27 Ekim 2023" - "Araçlar, Eğitim"

Mendeley Reference Manager Full İndir


Herhangi bir araştırma çalışması önemli bir kaynakçaya ihtiyaç duyar, bu yüzden neyse ki Mendeley Reference Manager referanslarınızı yönetmenize ve araştırmanızı düzenlemenize yardımcı olmak için karşınızda. Ayrıca İnternet üzerinden diğer insanlarla işbirliği yapmak ve çalışma alanınızdaki en yeni bulguları keşfetmek için de kullanabilirsiniz.

Mendeley Reference Manager, iyi bir kaynakça oluşturmak için yararlı bir araçtır, eski veya kullanımı zor değildir. Aslında, kullandığınız materyalleri basit, hızlı ve kullanışlı bir şekilde organize edecektir.

Otomatik olarak kaynakça oluşturmak, ekip arkadaşlarınızla işbirliği yapmak ve Microsoft Word, OpenOffice ve LaTeX belgelerinize alıntı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu uygulamayla, Mendeley Reference Manager veri tabanına göz atarken PDF dosyalarınızı açabilir ve ileride görebileceğiniz notları ve hatırlatıcıları ekleyebilirsiniz.

Bir araştırma projesine başlamak çok zor olabilir, ancak bu araç sayesinde, ilk aramadan okuma materyalinin keşfedilmesine ve hatta analizine kadar sürecin birçok adımını basitleştirebilirsiniz.

Doğru formatta alıntılar ve kaynakçalar oluşturmak için değerli zamanınızdan tasarruf edersiniz, çünkü çalışmalarınızdaki hatalar için manuel kontrol etmek yerine, sadece birkaç tıklamayla hepsini otomatik olarak kontrol edebilirsiniz.

Mendeley Reference Manager’ı kullanmanın bir başka harika yanı da diğer araştırmacıları tanımlamasıdır. Sadece programı başlatarak, dünyadaki işlerinizi senkronize edip paylaşabileceğiniz bir milyondan fazla araştırmacıya erişebileceksiniz.