admin - "5 Eylül 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

MEmu Full İndir


MEmu sayesinde mobil telefonlarda ve tabletlerde gördüğünüz birçok özel oyunun herhangi birini direkt olarak bilgisayarınızda deneyimleyebileceğiniz bilgisayar oyunlarında uzmanlaşmış bir Android emülatörüdür. Karmaşık ayarlar yapmanız ve kumanda kontrollerini yapılandırmanıza gerek yok, yalnızca uygulamayı yükleyin ve oynamaya başlayın.

Diğer Android emülatörlerinde Android oyunlar yüklemek daha zor olabilir, ancak MEmu ile tek yapmanız gereken şey ara yüzün sağ tarafındaki AKP tuşuna basmak, yüklemek istediğiniz oyunun AKP’sini seçmek ve birkaç saniye beklemek. Sonrasında oyununuz yüklenmiş ve oynamaya hazır durumda olacak. Clash of Clans, Subway Surfers, Minion Rush ve Geometry Dash bu emülatörle bilgisayarınızda oynayabileceğiniz oyunlardan sadece bazıları.

MEmu ile yapabileceğiniz tek kolay şey oyun yüklemek değil. Oyunun kumanda kontrolleri genelde hali hazırda ayarlanmış durumda olduğundan istediğiniz her oyunu tercihinize göre fareniz ya da klavyeniz ile o an oynayabilirsiniz. Ve eğer kumanda kontrol ayarlarını beğenmezseniz istediğiniz an değiştirebilirsiniz, ki bunu yapmak fazlasıyla kolay. Hatta Xbox 360 kumandası ya da benzerlerini bile kullanabilirsiniz.

MEmu bilgisayarınızdaki bu işletim sistemi için yapılmış koca bir listesine dolusu oyuna erişmenizi sağlayan olağanüstü bir Android emülatörüdür. Sözünü ettiğimiz şey bilgisayarınızda keyfini sürebileceğiniz tamamı ücretsiz olan binlerce oyun. Ve işin en güzel yanı ise bu oyunları sorunsuz oynayabilmek için aslında gerçekten güçlü bir bilgisayara bile ihtiyacınız olmaması.