admin - "30 Ekim 2023" - "Medya oynatıcıları, Video"

Media Player Classic – Home Cinema Full İndir


Media Player Classic Home Cinema pek çok formatı oyanatabileceğiniz en kapsamlı açık kaynak bir ses ve video oynatıcıdır. Aynı zamanda birçok özellik içerdiği için türünün en iyi programlarından biridir.

En güçlü özelliği ise problemsiz olmasıdır. Videoları yüksek çözünürlükte güçlü olmayan cihazlarda bile problemsiz bir şekilde oynatabilmektedir. MPC-HC (kısaltılmış adı) 1080p deki büyük dosyaları takılmadan ve ara belleğe alırken gecikme yaşamadan oynatır.

Media Player Classic Home Cinema, DXVA ve Direct Video Acceleration teknoloji desteğiyle H.264 ve VC-1 dahil her çeşit video dekoderini içerir. DVD veya Bluray diskleri, Ses CDleri, hatta DVB TV sinyalleri çalar/oynatır. Alt yazılar için destek ve düzenleme ya da hali hazırda oynatılan video için internette otomatik alt yazı arama gibi sayısız ek seçeneklerden bahsetmiyoruz.

Şüphesiz kapsamlı bir multimedya oynatıcı seçileceği zaman Media Player Classic en iyi seçeneklerden biridir. Onun düzenleme seçenekleri, hızı ve uyumluluğu her Windows bilgisayarda olması gerektiğini gösteriyor.