Bu yazı, admin tarafından "4 Aralık 2023" tarihinde yazıldı ve "İnternet, Tarıyor, Web tarayıcıları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Maxthon Browser Full İndir


Maxthon Cloud Browser (önceden MyIE2 olarak biliniyor), en son sürümlerinde oldukça gelişmiş olan ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Artık Webkit ve Trident’i kullanabilen benzersiz ve yenilikçi bir çok çekirdekli işlemci tasarımına sahip.

Daha hızlı ve daha verimli olacak şekilde geliştirilen Maxthon Cloud Browser, kullanıcıların bulut tarafından mümkün kılan farklı platformlar ve cihazlar arasında kolayca dosya paylaşmasını ve göndermesini sağlar. Maxthon Cloud Browser ayrıca arama senkronizasyonunu ve mevcut kullanıcıya göre otomatik olarak açılan sekmeleri de destekler.

Sekmelere göre arama, farenin hareketleriyle eylem gerçekleştirme, Maxthon Smart Acceleration kullanarak web sayfalarının görselleştirilmesini hızlandırmak ve Ad Hunter’ın yardımı ile uygunsuz reklamlardan kurtulmak gibi birçok ilginç özelliği bir araya getirir. Bir URL’yi hatırlamak Maxathon kullanırken, URL Alias olarak bilinen bir şey oluşturmanıza olanak sağladığından, gerekli değil: bir web sayfasına istediğiniz adı verip daha sonra bu takma adı kullanarak erişebilirsiniz.

Maxthon ile doldurulması gereken hemen hemen tüm alanları tanıyabilen Magic Fill adlı otomatik tamamlama aracı olduğundan form doldururken zaman kaybetmezsiniz. Maxthon Cloud Browser ayrıca entegre bir RSS okuyucusuna sahiptir. Dahası, Maxthon, AJAX veya Javascript kodu çalıştırıldığında gezginin yanıt vermeye devam etmesini sağlayan ekranın donmasını önleme teknikleri geliştirmiştir. Ekran görüntüleri, etkili bir sürükle ve bırak sistemi ve çevrimiçi sık kullanılanlar bölümü, Maxthon’un diğer ilginç özelliklerinden bazıları.