admin - "12 Ekim 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Marathon Infinity Full İndir


Marathon Infinity, Halo ve Destiny serilerinin geliştiricileri Bungie tarafından yaratılan popüler destanın üçüncü bölümüdür. Bu oyun ilk olarak 1999’da Mac için ve beş yıl sonra Windows için piyasaya sürüldü. Marathon Infinity, önceki iki oyunun hikayesini devam ettiriyor, ancak bir zaman paradoksu aracılığıyla bazı olay örgüleri ekliyor.

Bungie, Marathon Infinity’nin kaynak kodunu 1999’da yayınladı ve bu, Marathon Trilogy’yi modern Mac, Windows veya Linux makinelerinde çalıştırabilen açık kaynaklı bir oyun motoru olan Aleph One’ın geliştirilmesine yol açtı. Bu sürüm aynı oyun motorunu kullanır, yani yüksek çözünürlükte ve geniş ekran formatında oynayabilir ve hem grafikleri hem de kontrolleri özelleştirebilirsiniz.

Marathon Infinity’nin seferi, yerler ve düşmanlar çok benzer olmasına rağmen, ikinci oyununkinden bile daha uzun. Bu oyunda bir kez daha yeni bir silah var: Küçük bir makineli tüfek. Daha uzun ve daha kapsamlı bir senaryoya sahip olsa da, hikayeyi oyunda ilerledikçe bulacağınız terminaller aracılığıyla sunmaya devam ediyor. Sadece bu da değil, bazen uzayda ve zamanda farklı anlarda oynayacaksın.

Marathon Infinity, Aleph One oyun motoru sayesinde harika görünen olağanüstü bir FPS’dir. Destandaki diğer iki taksit gibi, çevrimiçi mod da oynanabilir, ancak oynamak için başka kullanıcılar bulmanız gerekecek.