admin - "12 Ekim 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Marathon 2: Durandal Full İndir


Marathon 2: Durandal, Halo ve Destiny’yi getiren geliştiricilerin çalıştığı popüler Bungie tarafından sunulan bu popüler serinin ikinci bölümüdür. Bu oyun ilk olarak 1995 yılında Macintosh işletim sistemleri için piyasaya sürülmüştür ve orijinal bölümün kaldığı yerden, bu kez daha kapsamlı ve heyecan verici bir tek oyunculu savaşla ile devam etmektedir.

Bungie, 1999’da Marathon 2’nin kodunu paylaştı ve bu, Marathon üçlemesini Mac, Windows ve Linux işletim sistemlerine sahip modern bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalıştırabilen açık kaynaklı bir motor olan Aleph One’ın geliştirilmesinin yolunu açtı. Elbette bu motor, oyunun bu versiyonunda kullanılan motordur ve yüksek çözünürlüklü, panoramik sahnelerle oynamanızı sağlar. Ayrıca, hem oyunun grafikleri hem de kontrolleri için diğer ayarları özelleştirmenize olanak tanır.

Marathon 2: Durandal’ın seferi, daha fazla yer ve düşmanla, ilk bölümden çok daha kapsamlıdır. Ayrıca yeni bir silah, av tüfeği içerir ve hatta ateş gücünüzü ikiye katlamak için aynı anda iki silahla donatabilirsiniz. Tüm bunları söylemek gerekirse, bu oyunun kampanyası çok daha kapsamlı ve eğlencelidir, ilk bölümün kaldığı yerden devam ediyor. Ancak neler olduğunu anlamak için keşfettiğiniz terminallere dikkat etmeniz gerekir.

Marathon 2: Durandal, Aleph One motoruyla çalışan ve kesinlikle harika görünen mükemmel bir FPS’dir. Hepsinden iyisi, hikaye moduna ek olarak, arkadaşlarınızla oynamayı kolaylaştırmak için birkaç çok oyunculu mod da vardır.