admin - "12 Ağustos 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Lost Light Full İndir


Lost Light, oyuncuların Exclusion Zone’daki bir insanlığın son kalesi olan Firefly Squadron’a katılabilecekleri bir 3D aksiyon ve rol yapma oyunudur. Amacınız her şeyden önce bu düşmanca ortamda hayatta kalabilmek. Bunu yapmak için tek başınıza riske girebilir veya diğer oyuncularla işbirliği yaparak her türlü ittifakı kurabilirsiniz.

İlk bakışta Lost Light başka bir üçüncü şahıs nişancı oyunu gibi görünse de gerçek şu ki çok daha karmaşık bir oyundur. Başlangıç ​​olarak, senaryolar çok büyüktür ve onları hem yürüyerek hem de farklı araçlarla tamamen özgürce keşfedebilirsiniz. Üstelik oyunun en önemli kısımlarından biri de barınak. Oynarken elde ettiğiniz kaynaklarla, dinlenip tüm hazinelerinizi saklayabileceğiniz kendi operasyon üssünüzü kurabilir ve geliştirebilirsiniz.

Lost Light’ı diğer benzer oyunlardan ayıran bir diğer özellik de diğer oyuncularla olan etkileşimidir. Elbette gördüğünüz herkese saldırabilirsiniz. Ancak onlarla güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Hatta başka bir yaralı oyuncunun hayatını kurtarabilir, geçici bir ittifak kurabilir, özellikle zor bir hedefi tamamlayabilir ve ardından veda edebilirsiniz. Dostlar ve düşmanlar, Exclusion Zone’da akışkan bir kavramdır.

Lost Light, bazı yönlerden muhteşem Disorder’ı anımsatan, ancak yeni mekanikleri ve daha da iddialı bir hedefi olan, Netease’den gelecek vaat eden bir başka sürüm. Tüm çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi, başarısını yalnızca zaman ve sabit bir oyuncu topluluğu belirleyebilir. Bununla birlikte, tüm Lost Light oyunları başarılı olmak için gerekli malzemelere sahiptir.