admin - "11 Ağustos 2023" - "Sistem Bakım Programları"

Listary Hızlı Dosya Arama Programı


Listary, Windows işletim sistemleri için geliştirilmiş kullanışlı ve hızlı bir arama ve çalıştırma yardımcı programıdır. Listary, dosyaları, klasörleri, uygulamaları ve daha fazlasını hızlı bir şekilde bulmanıza ve açmanıza olanak tanır. Programın amacı, kullanıcıların bilgisayarlarında daha hızlı ve verimli çalışmalarını sağlamaktır.

Listary Özellikleri Neler?

Listary özellikleri itibariyle bilgisayarınızda hızlı ve kolay şekilde dosyalar arasında arama yapmanıza imkan veriyor. Listary, anlık arama özelliği sayesinde bilgisayarınızdaki dosyaları ve uygulamaları hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Klavye kısayoluyla Listary’nin arama penceresini açabilir ve aradığınız dosyayı veya uygulamayı yazarak anında bulabilirsiniz.

Ayrıca daha önce eriştiğiniz klasörleri hatırlar ve arama sonuçları içinde hızla erişmenizi sağlar. Bu özellik sayesinde dosyalarınıza ve klasörlere daha kolay erişebilirsiniz. Listary, Windows Gezgini’nde ve birçok diğer uygulamada çalışırken sağ tıklama menüsüne eklemeler yaparak daha hızlı erişim sağlar. Örneğin, bir dosya üzerinde sağ tıkladığınızda Listary ile ilgili seçenekler görünebilir.

Bunların yanında Windows kullanıcılarının dosya ve uygulamalarına hızlı erişim sağlamak için tasarlanmış kullanışlı bir araçtır. Bu tür araçlar, çalışma verimliliğini artırmak ve zaman kazandırmak amacıyla sıkça tercih edilir. Programın ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunuyor.