admin - "15 Eylül 2023" - "Anında Mesajlaşma, İnternet, Müşteriler"

Line Full İndir


Line masaüstü bilgisayarın rahatlığından, telefon rehberinizdeki kişilerinizin telefonlarına hızlı mesaj göndermenizi sağlayan güçlü bir iletişim aracıdır. Aslında, Windows ya da Mac bilgisayarınızdan kullanabileceğiniz Whatsapp uygulaması gibidir.

Uygulamayı kullanabilmek için, yapmanız gereken ilk şey iOS ya da Android versiyonunu indirerek (Uptodown’da mevcuttur) bir hesap oluşturmak ve hizmete üye olmaktır; bu tamamen ücretsiz olup saniyeler içinde tamamlanabilen bir işlemdir.

Bu işlemi tamamladıktan sonra yapmanız gereken şey masaüstü versiyonunu kurmak, hesaplarınızla ilişkilendirmek ve arkadaşlarınızla sohbet etmeye başlamak. Yalnız, arkadaşlarınızınn da Line’ın masaüstü versiyonundan ya da telefonlarından size cevap veriyor olabilmeleri gerekir. Onların da yapması gereken tek şey bir hesaba kaydolmak.

Line ile ilgili insanların gerçekten hoşuna giden özelliklerden biri de bazı çıkartmalar ve ikonlar kullanarak daha kolay ve eğlenceli şekilde ‘görsel’ olarak iletişim kurabilmesidir.

Line şu anda bulunabilecek en ilginç iletişim araçlarından biri, çünkü kullanıcılarının hem telefonlarından hem de bilgisayarlarından iletişim kurmalarına izin verir.