admin - "15 Kasım 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

LetsView Full İndir


LetsView, piyasadaki en kullanıcı dostu ekran yansıtma uygulamalarından biridir. Android cihazınızın ekranını PC monitörünüze veya başka bir ekrana yansıtmanın bir yolunu arıyorsanız, bu uygulama ekranınızı yansıtmanın kolay ve kablosuz bir yolunu sunar.

LetsView’ın en iyi özelliklerinden biri, fiziksel bir bağlantı gerektirmemesidir. Her iki cihazı da aynı WiFi ağına bağlayın ve iki cihazı birbirine bağlamak için uygulamanın ana ekranındaki kodu kullanın. Cihazlar bağlandıktan sonra, Android cihazınızın veya bilgisayar ekranınızın ekranını yansıtabilir ve onunla kolayca etkileşim kurabilirsiniz.

Ekranın altından, bağlı olduğunuz ağı görüntüleyebilir, ağı değiştirebilir veya diğer cihazlara bağlanmak için bir ağa bağlanabilirsiniz. Öte yandan, cihazların bağlanmasını veya bağlantısını kesmeyi çok daha kolay hale getiren IP adresini de görüntüleyebilirsiniz. Bu uygulamanın bir başka harika özelliği de birden fazla platformda mevcut olması, böylece hem Android hem de iOS cihazlarını bağlayabilirsiniz.

Son olarak, LetsView ekranınızı bile kaydedebilir, böylece cihazınızdaki etkinliği daha sonra izleyebileceğiniz bir videoya kaydedebilirsiniz. LetsView’a ve harika özelliklerine göz atın ve ekranınızı yansıtmanın kolay bir yolunu keşfedin.