admin - "1 Eylül 2023" - "Ses, Yardımcı uygulamalar"

Krisp Full İndir


Krisp, telefonunuz veya görüntülü görüşmeleriniz sırasında arka plan gürültüsünü ortadan kaldıran bir uygulamadır. Bu uygulama, uzaktan çalışma, konferanslar ve hatta akış için mikrofon, kulaklık veya hoparlör sesini iyileştirmek için oldukça kullanışlıdır.

Uygulamanın sahip olduğunuz aksesuarlara veya uygulamalara göre yapılandırılması çok kolay olduğu için Krisp’i kullanmak çok basit. Uygulama, kullandığınız uygulamalarda ses kalitesinin nasıl iyileştirileceğini açıklayan kısa video eğitimlerine sahiptir ve 600’den fazla farklı uygulamayla da uyumludur. Bu nedenle Krisp; Zoom, Skype, Webex veya Hangouts gibi görüntülü aramalar veya video konferanslar, Slack gibi toplu iş uygulamaları ve hatta Discord, Facebook Messenger veya WhatsApp gibi çok kullanımlı uygulamalar için mükemmeldir.

Krisp’i profesyonel olarak mı yoksa sadece arkadaşlarınızla konuşmak için mi kullandığınız önemli değil; ses iyileştirmesi her türlü kullanım için mükemmeldir. Ücretsiz sürüm, mikrofonunuzdan ve hoparlörünüzden gelen arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için size haftada 120 dakika verir. Uygulamanın kullanımı çok basit ve sınırsız kullanım istiyorsanız ödeme seçeneği de mevcut.