admin - "17 Kasım 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

Knives Out Full İndir


Knives Out, müthiş Playerunknown Battlegrounds oyunundan esinlenen popüler nişancı oyununun Windows versiyonudur. Nasıl çalıştığını biliyorsunuz: silahlarla ve araçlarla dolu büyük bir adada 100 oyuncudan fazlası savaşır.

Knives Out’un oyun planı aynı türdeki benzer oyunlarla aynıdır. Bütün oyuncular paraşütleriyle adaya iniş yaparlar. Adaya ayak basar basmaz, silah, zırh, el bombası ve diğer nesneleri bulmak için acele etmelisiniz. Envanterinize iki silaha kadar kaydedebilirsiniz fakat sırt çantanızda ilk yardım kiti ve başlık gibi diğer hayati ögeleri taşıyabilirsiniz.

Birçok savaş oyununda olduğu gibi Knives Out’ta da tek başına ya da bir takımın parçası olarak oynayabilirsiniz. İki oyun modu arasında temel fark bir takımın parçası olduğunuzda eğer düşman tarafından öldürülürseniz takım arkadaşlarınızın sizi hayata geri döndürebileceğidir. Ayrıca, takımınızla bir aracı paylaşmak eğlencelidir.

Knives Out kuvvetli bir öncüle sahip aynı zamanda son derece eğlenceli bir oyun tecrübesi sunan bir çevrimiçi nişancı oyunudur. PUBG ve Fornite ile yarışan ve 15-20 dakikalık raundlara sahip gerçekten eğlenceli bir başlıktır.