admin - "17 Ekim 2023" - "Baskı, Video"

Kdenlive Full İndir


Kdenlive, ücretsiz olarak sunulan ve 2003 sürümünden bu yana güncellenen açık kaynaklı bir video düzenleme programıdır. Bu yazılım, görsel-işitsel prodüksiyonla denemeler yapmak isteyen acemi kullanıcıların yanı sıra tüm video düzenleme profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Açık kaynak olduğu için, aracın gelişimini mümkün kılmak için bilgilerine katkıda bulunan diğer ortak çalışanlarla birlikte küçük bir geliştirici grubu tarafından geliştirilmiştir.

Kdenlive, video düzenleyicinin farklı ses ve video parçalarını düzenlemesine ve kullanmasına olanak tanır; Ayrıca, denemek için her bir parçayı kilitleyebilir veya sesini kapatabilirsiniz. Bu program, herhangi bir video veya ses formatının kısıtlama olmaksızın veya kullandığınız klipleri yeniden kodlama ihtiyacı olmadan kullanılmasına izin veren bir FFmpeg kitaplıkları kataloğuna sahiptir.

Video düzenleme programlarında her zaman olduğu gibi, Kdenlive video projeleri için 2D başlıklarla içerik oluşturmak için çok sayıda yerleşik araç, videonun rengini dinamikleştirmek veya geliştirmek için efektler ve geçişler, projenin sesini izlemek için farklı ses göstergeleri ve çok daha fazlasını sunar.

Video projelerinizi profesyonelce düzenlemek için bu açık kaynaklı yazılımı indirin.