admin - "28 Ağustos 2023" - "Antivirus, Yardımcı uygulamalar"

Kaspersky Free Full İndir


Kaspersky Free, ünlü antivirüs ve bilgisayar güvenliği şirketinin günümüzde Windows için var olan çok sayıda ücretsiz koruma hizmetine verdiği yanıttır. Kaspersky, onlarla rekabet edebilmek için bu yeni sürümü, cihazınızı güvende tutmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunmak üzere tamamen ücretsiz olarak ürün yelpazesine ekledi.

Program, sürekli güncellenen sezgisel veritabanı aracılığıyla her türlü kötü amaçlı yazılımı tespit edebilen kalıcı bir koruma sistemi sağlar. Ayrıca, kötü amaçlı yazılımları yönetmekten çok daha fazlasını yapan ek özelliklerin bir listesini de içerir: güvenli bir bağlantı analizcisi ve güvenli olmayan bir URL’ye göz atarken sizi bilgilendiren bir tarayıcı uzantısından gizli tarama moduna kadar.

Temel çalışmasına gelince, yerel sürücülerinizde çeşitli türlerde derinlemesine tarama yapmanızı sağlar. Çevrim içi finansal işlemlerinizi korumak için ebeveyn denetimi platformu veya güvenli bir köprü gibi bir dizi başka ek özelliğe erişmek için tam bir lisans da satın alabilirsiniz.

Kaspersky Free bulabileceğiniz en iyi ücretsiz antivirüs programlarından biridir. Bu program muhteşem bilgisayar güvenliği özellikleri sunar.