admin - "14 Kasım 2016" - "Full Program indir"

iSkysoft iPhone Data Recovery v4.1.1 Full indir


iSkysoft iPhone Data Recovery Full

iSkysoft iPhone Data Recovery v4.1.1 Full indir

iSkysoft iPhone Data Recovery Full programı iOS cihazlarından silinen verileri geri getirmenize yardımcı olan alanında oldukça başarılı ve gelişmiş özelliklere sahip bir IOS dosya kurtarma yazılımıdır.

iSkysoft iPhone Data Recovery programı ile iphone dosya kurtarma işleminin yanı sıra, iPod ve iPad gibi IOS işletim sistemine sahip cihazlardan veri kurtarmanıza yardımcı olmaktadır.
Biliyorsunuz ki iOS güncelleme sırasında veri yazma hataları ve donanım arızaları gibi sorunlardan ötürü dosya kayıplarına neden olabilmektedirler. Kaybolan veya silinen verilerinizi iSkysoft iPhone Data Recovery programıyla artık kolay ve hızlı bir şekilde geri getirebilirsiniz.

iSkysoft Free iPhone Data Recovery uygulaması iOS cihazınızdan silinmiş olan mesaj kurtarma, resim kurtarma, video kurtarma ve silinen rehberi geri getirmenize yardımcı olmaktadır. iOS cihazınızdan silinen verileri geri getirmek için iSkysoft iPhone Data Recovery programını mutlaka öneririz.

iSkysoft iPhone Data Recovery programının kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı hakkında zorluk çekenler için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

iSkysoft iPhone Data Recovery Programının Kullanımı

1- Programı çalıştırıp iOS cihazınızı bilgisayara bağlayın.
2- Eğer bilgisayarınızda iTunes programı yüklü değilse yükleme işlemi yaparak “Restart” butonuna tıklayın.
3- Yükleme işlemi tamamlandığında açılan pencereden “Start Scan” butonuna tıklayın. (Tarama işlemi 5-10 DK Sürebilir)
4- Tarama işlemi bittiğinde programın sol bölümünde yer alan kırmızı alan farklı kategorilerdeki silinen verileri göstermektedir.
5- Kurtarmak istediğiniz dosyayı seçerek “Camera Roll” butonuna tıklayarak iOS cihazından veri kurtarma işlemi yapabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 22 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

iSkysoft iPhone Data Recovery Full indir

Alternatif Link

iSkysoft iPhone Data Recovery Full indir