admin - "19 Eylül 2023" - "Bağlantı, İnternet"

Intel Unison Full İndir


Intel Unison, bilgisayarınızı bir Android akıllı telefona bağlamanızı sağlayan, Intel tarafından geliştirilmiş bir araçtır. Bunu yapmak için, uygulamayı her iki cihaza da yüklemeniz yeterlidir; ardından sayısız zaman kazandıran özellikten yararlanmaya hazır olursunuz.

Intel Unisonun çalışma şekli basittir ve çok sezgisel arayüzü sayesinde bu araçtan en iyi şekilde yararlanmak kolaydır. Bu aracın sunduğu en ilginç özelliklerden biri, saniyeler içinde bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz arasında dosya, fotoğraf veya video aktarabilmenizdir.

Öte yandan Intel Unison, kişilerinizle basit bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı olacak çok sayıda hizmet sunar. Bu anlamda, adres defterinizdeki tüm kişileri PC’nizde bulacaksınız, böylece akıllı telefonunuzu kullanmadan hızlı bir şekilde arama veya görüntülü arama yapabilirsiniz. Ayrıca, kısa mesaj göndermek veya almak çocuk oyuncağıdır.

Veri alışverişi yapmak veya çeşitli işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmek amacıyla Android’inizi PC’nize bağlamak için Windows için Intel Unison uygulamasını indirin. Bu şekilde, iletişim kurarken veya içerik paylaşırken çok fazla esnekliğe sahip olacaksınız. Bununla birlikte, aracı kullanmak için Intel EVO nesil işlemci ile donatılmış bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.