admin - "2 Ekim 2023" - "E-kitaplar, Eğitim"

IceCream Ebook Reader Full İndir


Eğer geniş bir e-kitap koleksiyonuna sahipseniz ve onları sıraya koymak ya da bilgisayarınızdan rahatça okumak istiyorsanız, IceCream Ebook Reader sahip olabileceğiniz en iyi programlardan biridir. Kitaplarınızı tür, yazar ya da herhangi bir değişkene göre organize edebileceğiniz kolay bir kütüphane kataloğuna sahiptir. Ayrıca en popüler PDF, MOBI, EPUB ve DJVU gibi e-kitap formatlarını da açabilir.

Bu türdeki herhangi bir program da olduğu gibi, IceCream Ebook Reader en iyi kitap okuma deneyimi için her bir e-kitabın sayfa ayarını yapmanıza izin verir. Fon boyutu ve tam ekran okuma gibi temel ayarlara ek olarak, ayrıca tercih edilen parlaklık seviyesini de ayarlayabilir, böylece gözlerinizi yormamış olursunuz.

Ayrıca, devam etmek istediğiniz sayfayı işaretleyebilir, böylece en son okuduğunuz şeyi aramak zorunda kalmazsınız. Diğer kitaplara kıyasla IceCream Ebook Reader’da olan diğer bir özellikte ihtiyaçlarınız doğrultusunda yazıyı değiştirebilmek, bu özellik ile yazıyı çeşitli boyutlarda okuyabilirsiniz.