admin - "14 Kasım 2023" - "Araçlar, Fotoğraf & Dizayn"

ibis Paint Full İndir


ibis Paint eksiksiz bir çizim uygulamasıdır. Uygulamada, mevcut birçok araç sayesinde neredeyse her görüntüyü sıfırdan oluşturabilirsiniz. Toplamda 15.000 fırça, 5900 malzeme, 1000 yazı tipi, 80 filtre, 27 karıştırma modu ve 46 farklı ekran tonu bulunmaktadır. Çizim yapmanıza yardımcı olmak için ibis Paint bir sabitleme aracına sahiptir ve konturlar için çeşitli türde cetveller kullanabilirsiniz.

Her çizimin düzinelerce farklı katmanı olabilir, böylece kalıcı olmayan ve aksi takdirde önceki tüm çalışmaları yok edecek bir değişiklik yapabilirsiniz. Her katmanın şeffaflığını ve karıştırma modunu ayarlayabilir ve çoğaltabilirsiniz.

ibis Paint ayrıca tüm çizim sürecini paylaşmak üzere tasarlanmıştır ve bu da onu öğretmenler ve öğrenciler için ideal hale getirir. Böylece çizimdeki herhangi bir noktaya gidebilir ve her adımı ayrıntılı olarak yeniden oluşturabilirsiniz. Vuruşlar, akıcı ve doğru olması için 60 fps’de yapılır.

ibis Paint’nin ücretsiz sürümü, onu günde 1 saat ödemeden kullanmanıza olanak tanır. Süre sınırlaması olmadan kullanmak istiyorsanız ücretini ödemeniz gerekir. Windows için eksiksiz bir çizim aracı istiyorsanız ibis Paint uygulamasını indirmekten çekinmeyin.