admin - "14 Ağustos 2023" - "Görüntüleme, Yardımcı uygulamalar, Yazdırılıyor"

HP Smart Full İndir


HP Smart, yazıcılarınızı Windows’tan kontrol etmek için kullanılan resmi HP uygulamasıdır. Bununla, lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılar dahil, bu şirket tarafından satılan her türlü yazıcı ve tarayıcıyı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, yazıcı çok işlevli bir yazıcıysa ve bir tarayıcı içeriyorsa, belgeleri aynı uygulamadan tarayabilirsiniz. Taranan görüntüler, filtreler veya metin eklenerek değiştirilebilir veya görüntünün parlaklığını, kontrastını ve doygunluğunu değiştirebilirsiniz.

Programı kurarken, HP hesabınızla oturum açabilirsiniz. Ardından, program ağınızdaki mevcut yazıcıları aramaya başlayacaktır. Yazıcının açık olması önemlidir; aksi halde program onu algılayamaz. Göründüğünde, ekleyebilir ve kullanabilirsiniz.

HP Smart uygulamasından yazıcınızın ağ yönetimi menüsüne de erişebilirsiniz. Bu amaç için, en küçük detayları bile ayarlamanıza izin veren bir IP adresiniz vardır. Dosya göndermek ve bunları akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden yazdırmak için HP mobil uygulamasını da ilişkilendirebilirsiniz.

Hatta yazıcınızın mürekkebinin veya tonerinin bitmesi durumunda HP’den ürün sipariş etmek için HP Smart uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bu nedenle, bir HP yazıcınız varsa HP Smart uygulamasını Windows bilgisayarınıza indirmekten çekinmeyin.