admin - "13 Kasım 2023" - "Bildiriciler, E-posta, İnternet"

Howard Email Notifier Full İndir


Birçok kullanıcı, bir eposta aldıklarında akıllı telefonlarına bildirim gelmesine alışmaya başladı.

Artık, bu küçük uygulama sayesinde, PC’nizi kullanırken telefonunuzda olduğu gibi yeni bir eposta geldiğince bildirim alabilirsiniz.

Howard Email Notifier, bir eposta aldığınızda sesli bir bildirimle birlikte küüçük bir windows penceresinde sizi bilgilendirecektir. Hangi eposta sağlayıcısını kullandığınız farketmeksizin, bu uygulama Outlook, Gmail, Yahoo Mail, Zoho, Mail.ru ve Virgilio.it ile uyumludur.

Uygulamayı ayarlamak çok kolaydır. Yükledikten sonra, görev çubuğunuza entegre hale gelecektir ve ikona sağ tıklayarak seçeneklere erişim sağlayabilirsiniz. Howard Email Notifier uyumlu olduğu eposta servis sağlayıcılarının farklı sekmelerinin bulunduğu bir pencere açacaktır. Kendi servis sağlayıcınıza gidin ve ‘Yeni epostalar için kullan’ şeklinde işaretledikten sonra ‘mevcut epostayı değiştir’ seçeneğine dokunun.

Bu bildirim hesabınıza bağlanmak ve senkronizasyonu başlatmak için mevcut tarayıcınızda bir sekme açacaktır.

Howard Email Notifier, varsayılan olarak her beş dakikada bir yeni epostalarınızı kontrol eder, fakat tercih ettiğiniz süreye göre değişiklik yapabilirsiniz. Artık Gmail ya da Outlook için her beş dakikada sekme açmayı bırakıp tarayıcınızda her zaman açık olmasını sağlayabilirsiniz.