admin - "17 Kasım 2023" - "Dönüştürücüler, Video"

HandBrake Full İndir


HandBrake, sabit sürücünüzde yerel olarak depolanan videoları değiştirmek için en iyi araçlardan biridir. Biçimden kodlamaya veya ses parçalarına geçiş yapmak için neredeyse sonsuz bir dizi ayarlama var. Bilgisayarınız, akıllı telefonunuz, iOS cihazınız, konsolunuz veya TV’nizle uyumlu belirli bir formatta sakladığınız herhangi bir videoyu dönüştürmeniz gerekiyorsa, bu doğru seçimdir. Ayrıca DVD’ler veya Blu-Ray diskler gibi fiziksel formatları ayıklayıp dönüştürmeyi seçebilirsiniz.

Hemen hemen her standart için hazır set formatları yükler: Android, Apple, Playstation, Vimeo, YouTube, Windows ve Matroska. Bu uygulama, 4K çözünürlüğe kadar videolar ve ihtiyacınız olan hemen hemen her görüntü oranına sahip. Tek dezavantajı, ön ayarların dışında, boyutların, kodeklerin oluşturulması, kesiklerin uygulanması, altyazı, bit hızının değiştirilmesi için her şeyi manuel olarak ayarlamanızdır.

Bu değişiklikleri yaptıktan sonra, videonuzun tam önizlemesini alırsınız ve dosyanızın son sürümü, önceden seçtiğiniz güzergahta tamamen oluşturulmuş ve kaydedilmiş olarak izleyebilirsiniz. Handbrake şüphesiz bu alandaki en iyi ücretsiz araçlardan biridir. Ana cazibesi, diğer düzenleme programlarının yaptığı gibi olayları aşırı karmaşıklaştırmadan tüm olanaklarla dolu bir minimalist arayüz sunmasıdır.