admin - "18 Eylül 2023" - "Medya oynatıcıları, Ses"

Groove Music Full İndir


Groove Music, bilgisayarınızda müzik dinlemenin en rahat yollarından birini sunuyor. Uygulama, yerel olarak depolanan herhangi bir ses dosyasını çalmanıza izin verir ve meta verileri anında almak için satın aldığınız tüm albümleri kolayca içe aktarabilirsiniz. Bunu yapmak size her şarkı için verileri, albüm kapağını veya şarkı sözlerini verecektir. Tüm bunlar yetmezmiş gibi uygulama Spotify ile de %100 uyumludur.

Groove Music kullanıcıları, uygulamayı müzik merkezi olarak kullanabilir. Yapmanız gereken ilk şey, ayarları açmak ve programın müzik aramasını istediğiniz klasörleri seçmek. Birkaç klasör ekler eklemez, uygulamanın şarkıları sanatçıya ve albüme göre nasıl içe aktarmaya ve düzenlemeye başladığını görebileceksiniz. Bu adım sadece önemli değil, aynı zamanda müzik galerinizi düzenlemenin en uygun yoludur.

Müziğinizin tamamı Groove Music içinde hazır olduğunda, keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ayarlarda, en çok dinlediğiniz türe bağlı olarak ses kalitesini iyileştirmek için birkaç ön ayar seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca müzik için çeşitli görsel stiller arasından seçim yapabilirsiniz: bulanık bir albüm kapağı, ekranın bir köşesinde simge durumuna küçültülmüş, tam ekran vb.

Groove Music, yerel olarak depolanan tüm albümlerinizin keyfini çıkarabileceğiniz ve ayrıca müzik dinlemek için Spotify’a bağlanabileceğiniz için bilgisayarınızda müzik dinlemenin mükemmel bir yoludur.